Kilka słów o autorach portalu

Poruszanie się w internecie jest bardzo łatwe i szybkie pod warunkiem, że masz pełne zaufanie do urządzeń i oprogramowania, z którego korzystasz. W dzisiejszych czasach najpewniejszym źródłem zaufania jest realny kontakt. To na nim opiera się współpraca, wymiana usług czy towarów.
Mając na uwadze powyższe postanowiliśmy zbudować sieć serwisów miejskich z usługami noclegowymi. Opierają się one na bezpośrednim kontakcie z właścicielami tych obiektów oraz weryfikacji świadczonych usług.

Jesteśmy rosnącą alternatywą dla dużych serwisów agregujących tysiące, nie raz mało aktualnych lub nawet nieistniejących ofert noclegowych. Nasze serwisy miejskie zamieszczają sprawdzone oferty noclegowe tylko z danego miasta. Nie ma sytuacji, że obiekt oferuje w serwisie tylko kilka pokoi i jest oznaczony jako niedostępny a w rzeczywistości nie ma obłożenia.

 Jeżeli więc szukasz noclegów w Poznaniu to otrzymasz bezpośrednie kontakty tylko do właścicieli obiektów noclegowych z Poznania. Dzwoniąc zapytasz o wszystko co chcesz. Odpowiedź udzielona przez operatora obiektu jest wielokrotnie cenniejsza niż suche, nie raz nieaktualne dane z aplikacji.

Nie raz zadarzało nam się osobiście zamawiać usługi noclegowe przez aplikacje. W niewielu przypadkach wszystko było tak jak być powinno. Chcemy aby nie było takich sytuacji. Z naszej strony dbamy o jakość prezentowanych danych oraz o weryfkację ofert tak, aby każdy korzystających z naszych informacji był w stu procentach zadowolony.

Kierujemy się mottem, że jakość jest ważniejsza niż ilość. Widzimy, że wiele osób podąża za nami, co nas cieszy i motywuje do dalszego rozwoju portali informacyjnych o usługach noclegowych.

Zapraszamy do współpracy.
 

Dołącz do nas

Posiadasz obiekt noclegowy i chcesz znaleźć się w naszym katalogu? Napisz do nas!